Witamy !

Na początek krótko 'o nas':
Zajmujemy się obrotem nieruchomościami od 2004 roku. Posiadamy licencję zawodową nr 14012 na świadczenie usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nadaną przez Ministra Infrastruktury jak również Polisę Ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej. Jesteśmy członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (w skrócie BCK-SPON).
Uczestniczymy systematycznie w seminariach i szkoleniach organizowanych przez profesjonalistów, stale podnosząc swoje kwalifikacje.


Georg Moor powiedział:
„Człowiek wędruje po świecie w poszukiwaniu tego, czego mu trzeba i wraca do domu, by tutaj to znaleźć.”

Nie pomożemy Państwu znaleźć tego czegoś…, ale z pewnością pomożemy Państwu w znalezieniu takiego domu,
aby w nim mogli Państwo odnaleźć TO COŚ !
      Dlatego też, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kontaktując się z naszym biurem, nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji zarówno w siedzibie biura, które mieści się w śródmieściu Katowic w sąsiedztwie Placu Miarki, w budynku przy ul. J. Ligonia 8, jak i w terenie.
Podane godziny pracy biura (w tygodniu od 10.00 do 16.00) są jedynie orientacyjne, poza nimi istnieje możliwość uzgodnienia indywidualnego terminu spotkania, dogodnego dla Państwa, również w weekendy.

     Decydując się na korzystanie z usług naszego biura, otrzymacie Państwo gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu transakcji. Działając w oparciu o obowiązujące przepisy prawne i zasady etyki zawodowej, jednocześnie wykorzystując wieloletnie doświadczenie na rynku, staramy się obsługiwać naszych klientów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. U nas klient jest najważniejszy ! Państwa zadowolenie z naszej obsługi stanowi priorytet naszych działań ! Pomożemy Państwu sprawnie przebrnąć przez proces transakcji, nierzadko trudny i skomplikowany. Działamy w sposób, który pozwala na załatwienie wszelkich formalności, starając się przy tym minimalnie angażować Państwa i wyręczać przy każdej sposobności.

• W ramach współpracy z naszym biurem, gwarantujemy naszym klientom szeroką reklamę ofert nieruchomości na blisko kilkunastu portalach internetowych, ponieważ współpracujemy z największymi firmami ogłoszeniowymi na rynku. Dodatkowo nasza firma posiada własne strony www (w tym na portalu: gratka.pl oferty.net i oto.dom) jak również dysponuje własnymi bannerami reklamowymi będącymi do Państwa dyspozycji.
• W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży, sprawnie doradzimy Państwu w jaki sposób skutecznie sprzedać lub wynająć nieruchomość.
• W naszym biurze uzyskacie Państwo porady dotyczące wyceny rynkowej nieruchomości, w razie potrzeby skontaktujemy Państwa z licencjonowanymi specjalistami, zajmującymi się profesjonalną wyceną.
• Uzyskacie również Państwo bezpłatną pomoc z naszej strony w załatwieniu formalności kredytowych przy zakupie nieruchomości, ponieważ współpracujemy z wieloma bankami oferującymi kredyty hipoteczne, i.in. formy finansowania, dostępne na rynku.
• Pomożemy Państwu w regulacji stanu prawnego nieruchomości. Otrzymaliście Państwo nieruchomość w spadku i nie wiecie w jaki sposób uporządkować sprawy prawne? Jesteśmy od tego aby Państwu pomóc. W tym zakresie współpracujemy z Kancelariami Prawnymi i Notarialnymi.
• Doradzimy Państwu również w sferze inwestycyjnej. - Jak dobrze kupić nieruchomość, aby nie stracić?
To częste pytanie, które słyszymy od naszych klientów. Państwu również postaramy się na nie odpowiedzieć.
• Współpracujemy też z deweloperami, jeśli więc za naszym pośrednictwem kupią Państwo grunt, możemy skontaktować Państwa ze sprawdzonymi-rzetelnymi firmami deweloperskimi jak również polecić firmę, która zaprojektuje dom na miarę Państwa potrzeb i zaaranżuje wystrój wnętrz.
• Naszym klientom pomagamy również podczas przeprowadzki czy opróżnienia mieszkania, współpracujemy z rzetelną firmą transportową, która załatwi to za Państwa.


Zapraszamy!
Zespół biura ADM NIERUCHOMOŚCI